Všechny kategorie
EN

Profil společnosti

Domů> O Nás > Profil společnosti

Představení společnosti

Ningbo Label New Material Co., Ltd. je přidružena ke skupině Zhejiang RICH Group. Skupina RICH byla založena v roce 2004 a zaměřuje se na výzkum, vývoj a výrobu nových materiálů a polymerních lepidel.

Tovární budova společnosti se nachází v č. 77 Fulong Road, CiXi Coastal Econmic Development District, Zhejiang. Jen hodinu jízdy od přístavu Ningbo a v rámci 2hodinového ekonomického okruhu Šanghaje je doprava velmi pohodlná. Společnost se rozkládá na ploše asi 40 akrů, dílna o rozloze 26,000 5,224 metrů čtverečních, skladová plocha 300 XNUMX metrů čtverečních a zaměstnáváme asi XNUMX zaměstnanců.

Automatizace výrobního procesu umožňuje, aby naše měsíční výrobní kapacita dosáhla 300 milionů metrů čtverečních. Různé vlastnosti a specifikace lze přizpůsobit podle požadavků zákazníka tak, aby v co největší míře vyhovovaly individuálním potřebám uživatelů, tvoří transparentní laminaci, matnou laminaci, běžnou balicí pásku, ultračirou balicí pásku, PET pásku odolnou vysokým teplotám, ochrannou pásku proti filtraci vody , speciální pásky a další produkty, všechny produkty splňují normy REACH, ROSH, národní normy ochrany životního prostředí a obsahu VOC.

Label New Materials Co., Ltd. obhajuje lidsky orientované a humanizované řízení. V souladu s podnikatelským duchem „neustále překonávat sami sebe, vytrvalé úsilí o kvalitu“, obchodní zásada „zákazník na prvním místě, lepší kvalita, řízení integrity a lepší služby“, politika vzdělávání zaměstnanců „učit se být člověkem a učit se dělat věci“, přikládá velký význam budování firemní kultury a zlepšování komplexní kvality.

Label New Materials Co., Ltd. slouží jak na domácím, tak i na domácím trhu i na zahraničních trzích. I nadále udržujeme dobrou dlouhodobou spolupráci se známými značkami po celém světě, protože trh uznává kvalitu, výkon, cenu a služby všech našich produktů.

LABELEXPO
EVROPA 2023

STÁNKA: 8A75

ČAS: 11-14 září

MÍSTO: Brussels Expo,Brusel

1 Place de Belgique / Belgiëplein 1, 1020 Brusel