Všechny kategorie
EN

Historie

Domů> O Nás > Historie

2004

Zhejiang RICH Technology Co., Ltd. je high-tech podnik specializující se na výrobu nových materiálů a lepidel. Byla založena v roce 2004 a vyrábí především lepidla a produkty související s lepidly.

2008

V roce 2008 společnost založila divizi DIY produktů a v reakci na potřeby vývoje trhu začala zkoumat nové materiály jako PLA, celulózové materiály, papír a fólie.

2010

V roce 2010 společnost navázala spolupráci s různými vysokými školami a univerzitami v Ningbo za účelem dalšího vývoje a výzkumu nových materiálů. Zároveň zahájila výzkum a vývoj lepidel a úspěšně vyvinula řadu technologických receptur na ochranu životního prostředí vhodných pro různé aplikace. Souhrnně získány 3 patenty užitných vzorů na pásky.

2012

V roce 2012 byla formálně založena společnost Label New Materials Co., Ltd., která se specializovala na výzkum a vývoj, na základě firemního týmu laminování etiket, reklamního laminovacího průmyslu pro mnoho let hluboké kultivace a v kombinaci s mnohaletými výsledky výzkumu nových materiálů a lepidel, výroba a servis přelaminovací fólie, fólie pro laminaci za studena, fólie pro termolaminaci a dalších produktů pro laminaci.

LABELEXPO
EVROPA 2023

STÁNKA: 8A75

ČAS: 11-14 září

MÍSTO: Brussels Expo,Brusel

1 Place de Belgique / Belgiëplein 1, 1020 Brusel